O nás

Deeplab s.r.o., je mladá progresivní firma, která stojí na pomezí výzkumu a implementace moderních technologií. Spojuje odborníky z různých oborů, kteří mají dobré nápady a nebojí se myslet out-of-the-box.

Na projektech probíhá úzká spolupráce s Přírodovědeckou fakultou Univerzity Hradec Králové, z které pocházejí zakládající členové firmy. Naším cílem je uvádět do praxe výsledky výzkumů, které jsou zajímavé a prospěšné.

Prvním takovým projektem je "Chytrý nábytek", jehož hlavní myšlenka se zrodila již před lety a díky výzkumu na PřF UHK se jej podařilo zrealizovat a následně díky spolupráci s firmou Deeplab i komercializovat.

Služby

Co umíme

Uvádění nápadů do praxe

Umíme pomoci s komercializací výsledků výzkumu a vývoje

Technologický kontraktor

Provádíme technickou podporu výzkumu a realizaci prototypů

Grantové projekty (TAČR, OPVVV)

Máme zkušenosti s řešením projektů grantových agentur

Reference


Konzultace k programu TAČR GAMA 2Komercializace projektů aplikovaného výzkumuNávrh a výroba prototypů pro Program 4 projektu HAIE


Náš tým

Tým společnosti Deeplab tvoří akademičtí pracovníci s pestrou škálou odborností a zkušeností. Zakladateli firmy jsou experimentální a matematický fyzik, informatik a inženýr-elektrotechnik. Dalšími spolupracovníky jsou odborníci na serverové i mobilní aplikace, programátoři neuronových sítí a specialisté na transfer znalostí.

Kontakt

E-mail: info@deeplab.cz

Deeplab, s.r.o.
Technologické centrum
Piletická 486/19 — letiště
503 41 Hradec Králové
IČO: 08624038
Společnost je zapsána u Krajského soudu v Hradci Králové
Spisová značka: C 44709/KSHK